جوانسازی

تزریق زیبایی

دپارتمان کاشت

هایفوتراپی

لیزر مو زائد

مراقبت جوانسازی

مراقبت تزریق

مراقبت کاشت

کلینیک مزوتراپی مو در تهران

کلینیک مزوتراپی مو در تهران

امروزه انسان‌ها اهمیت بسیار زیادی به زیبایی می‌دهند. با اینکه در زمان گذشته نیز روش‌هایی برای زیباسازی افراد ایجاد شده بود، اما امروز با پیشرفت علم و تکنولوژی پزشکان توانسته‌اند روش‌های مختلفی را برای زیبایی ایجاد کنند. یکی از مهمترین مشکلاتی که افراد در سنین مختلف با آن مواجه می‌شوند، مشکل ریزش مو می‌باشد. موهای سر یکی از مهمترین معیارهای زیبایی در دنیای امروز محسوب می‌شود. امروزه ریزش مو و کاهش تراکم آن باعث می‌شود تا اعتماد به نفس افراد کاهش پیدا کند. پزشکان با ابداع روش‌هایی توانسته‌اند به رفع مشکل ریزش و افزایش تراکم موهای سر بپردازند. از روش‌های مدرن رفع ریزش مو مزوتراپی مو می‌باشد. این روش امروزه در کلینیک‌هایی تحت عنوان کلینیک مزوتراپی ارائه می‌شود. ما در این مقاله قصد داریم توضیحاتی را درباره نحوه انجام مزوتراپی در کلینیک مزوتراپی مو در تهران ارائه دهیم. با ما تا انتهای این مطلب همراه باشید.

کلینیک مزوتراپی مو چیست؟

پیش از آنکه به توضیح کلینیک مزوتراپی مو در تهران بپردازیم، باید بدانید کلینیک مزوتراپی مو چیست؟ در پاسخ به این سؤال باید گفت کلینیک‌های مزوتراپی در واقع مراکزی درمانی هستند که در آن‌ها به صورت تخصصی به مزوتراپی مو پرداخته می‌شود. در این کلینیک‌ها پزشکان و متخصصین مو حضور داشته و افراد با مراجعه به آن‌ها، به درمان موهای سر خود می‌پردازند.

در این کلینیک‌های به صورت تخصصی به رفع ریزش مو رسیدگی می‌شود. می دانید که تهران به عنوان پایتخت از شهرهای مهم در زمینه درمان محسوب می‌شود. شهر تهران دارای کلینیک‌های درمانی بسیاری در زمینه مو می‌باشد. بسیاری از افراد از شهرهای مختلف برای درمان ریزش موهای سر خود به کلینیک‌های مزوتراپی مو در این شهر مراجعه می‌کنند. در ادامه مطلب به توضیح درباره روش مزوتراپی مو خواهیم پرداخت.

کلینیک مزوتراپی مو چیست؟

مزوتراپی مو چیست؟

یکی از مهمترین سوالاتی که ممکن است برای شما ایجاد شود این است که در مزوتراپی چیست و در کلینیک مزوتراپی مو در تهران چگونه به انجام اینکار می‌پردازند؟ در پاسخ به این سؤال باید گفت روش مزوتراپیمو از روش‌های نسبتاً قدیمی محسوب می‌شود که امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی توانسته جایگاه ویژه‌ای در زمینه رفع مشکل ریزش موهای سر پیدا کند. در این روش پزشکان با در نظر گرفتن مواد مورد نیاز برای رشد موهای سر، به تزریق مستقیم این مواد به پوست سر می‌پردازند.

به طور کلی روش مزوتراپی مو یک روش غیرتهاجمی برای رفع ریزش موهای سر است که فولیکول‌ها را هدف قرار می‌دهد. فولیکول‌ها ارگان‌های کوچکی هستند که باعث رشد مو در نقاط مختلف بدن می‌شوند. ضعیف شدن این ارگان‌ها باعث می‌شود تا رشد مو در سر دچار مشکل شده و در نهایت موهای سر طاس شوند. پزشکان در روش مزوتراپی مو، با آزمایش بیمار از کمبود مواد مغذی رشد مو در سر آگاه شده و با تزریق مستقیم این مواد به لایه میانی پوست سر باعث رفع ریزش مو می‌شوند. مزوتراپی مو یک درمان مؤثر برای رفع ریزش مو می‌باشد.

بیشتر بخوانید:بهترین کلینیک مزوتراپی مو در تهران

کاندیدای مزوتراپی مو در کلینیک مزوتراپی مو تهران

هر روش زیبایی دارای کاندیدای مناسب خود می‌باشد. در صورتی که افراد کاندیدای مناسبی برای استفاده از روش مورد نظر نباشند، نمی‌توانند به نتایج مطلوب از درمان دست پیدا کنند. یکی از مهمترین موضوعاتی که در کلینیک مزوتراپی مو در تهران مورد بررسی قرار گرفته می‌شود، کاندیدای مناسب مزوتراپی است.

افرادی که به این کلینیک‌ها مراجعه می‌کنند، ابتدا در این زمینه مورد بررسی قرار گرفته می‌شوند. از نظر کلینیک‌های معتبر افرادی که می‌توانند از روش مزوتراپی مو استفاده کنند باید دارای ویژگی‌های زیر باشند:

 • افرادی که به علت تلوژن افلوویوم دچار ریزش مو شده‌اند، گزینه مناسبی برای روش مزوتراپی مو هستند. این شکل از ریزش ممکن است به دلایل مختلفی ایجاد شود که یکی از شایع‌ترین آن‌ها ریزش موی بعد از بارداری می‌باشد.
 • کسانی که به علت استرس دچار ریزش مو می‌شوند، یک کاندیدای مناسب برای استفاده از مزوتراپی هستند. این افراد می‌توانند به راحتی از این روش بهره ببرند.
 • کسانی که در ساقه مو دچار مشکل شده‌اند، می‌توانند از مزوتراپی استفاده کنند. مزوتراپی یک روش بی نظیر برای رفع ریزش مو می‌باشد. این روش می‌تواند باعث‌ترمیم ساقه مو شود. مزوتراپی مو به طور مستقیم روی فولیکول‌ها مؤثر است.
 • در صورتی که به علت آلوپسی آره تا یا ریزش موی سکه‌ای دچار ریزش در نواحی مختلف سر شده‌اید، می‌توانید از مزوتراپی استفاده کنید. این روش در شرایطی که مشکل حاد نیست گزینه مناسبی برای رفع ریزش می‌باشد.
 • افراد بسیاری به دلایل مختلف دچار کاهش سرعت رشد می‌شوند. این افراد می‌توانند با استفاده از مزوتراپی مو به رفع این مشکل بپردازند.

کاندیدای مزوتراپی مو در کلینیک مزوتراپی مو تهران

درمان در کلینیک مزوتراپی مو برای چه افرادی ممنوع است؟

 • از مهمترین سوالاتی که ممکن است برای شما ایجاد شود این است که درمان در کلینیک مزوتراپی مو در تهران برای چه افرادی ممنوع است؟ طبق نظر متخصصین برخی از افراد برای استفاده از روش مزوتراپی مناسب نیستند.
 • انجام مزوتراپی در این افراد باعث بروز خطرات و عوارضی است که ممکن است برای بیمار مشکل ساز شوند. پزشکان برای جلوگیری از این مشکلات توصیه می‌کنند این افراد از مزوتراپی استفاده نکنند. انجام مزوتراپی در موارد زیر ممنوع می‌باشد:
 • کسانی که به علت بیماری‌های زمینه‌ای مانند سفلیس دچار ریزش مو شده‌اند، نباید از مزوتراپی استفاده کنند.
 • افرادی که به بیماری‌هایی مانند ایدز، هپاتیت، دیابت، هموفیلی و… مبتلا هستند، گزینه مناسبی برای استفاده از مزوتراپی نیستند.
 • در صورتی که به علت شیمی درمانی دچار ریزش مو شده‌اید، بهتر است پس از اتمام این درمان برای مزوتراپی مو اقدام نمایید.
 • مردان بالای 40 سال که دچار طاسی‌های آندروژنی شده‌اند، نتیجه مطلوبی از مزوتراپی دریافت نخواهند کرد.
 • خانم‌هایی که بالای 60 سال سن دارند و از طاسی‌های آندروژنی رنج می‌برند نیز گزینه مناسبی برای این روش نیستند.
 • اگر به صورت ژنتیکی جنس موی خوبی ندارید، مزوتراپی کمکی به شما نخواهد کرد.
 • خانم‌های باردار نباید از مزوتراپی مو استفاده کنند.

بیشتر بخوانید: بهترین دکتر مزوتراپی مو در تهران

مزایای مزوتراپی مو در تهران

انجام روش مزوتراپی مو در یک کلینیک معتبر تأثیر بسیاری در بیمار خواهد داشت. به طور کلی کلینیک مزوتراپی مو در تهران با رعایت اصول اولیه باعث می‌شود تا شما از حداکثر مزایای روش مزوتراپی بهره ببرید. به صورت کلی روش مزوتراپی مو دارای مزایایی است که باعث جلب نظر بسیاری از مردم به استفاده از این روش شده است.

مزایای مزوتراپی مو در تهران

این مزایا به شرح زیر هستند:

 1. افزایش خونرسانی: یکی از مهمترین مزایای روش مزوتراپی بهبود و افزایش خونرسانی به بافت‌های مختلف پوست و مو می‌باشد. در داروهایی که مزوتراپی به پوست سر تزریق می‌کند، داروهای اتساع دهنده عروق وجود دارد. این داروها باعث افزایش گردش خون و بهبود خونرسانی در فولیکول‌ها می‌شود.
 2. غذارسانی به فولیکول: در محلول‌هایی که در مزوتراپی به پوست سر تزریق می‌شود، مواد مغذی رشد فولیکول‌ها وجود دارد. این مواد شامل ویتامین‌ها، آمینواسیدها و مواد معدنی مورد نیاز برای رشد مو می‌باشند.
 3. بهبود وضعیت مو: پس از آنکه مواد مورد نیاز برای تقویت فولیکول‌ها به صورت مستقیم در سر تزریق می‌شود، وضعیت موهای سر نیز بهبود پیدا می‌کند. در نهایت باعث افزایش قدرت و استحکام موهای سر می‌شود.
 4. بهبود اثرات دیگر درمان‌ها: از روش مزوتراپی می‌توان به عنوان یک روش درمانی برای مکمل دیگر روش‌های درمان ریزش مو استفاده کرد. این روش یک روش مناسب برای استفاده مکمل برای کاشت مو می‌باشد. مزوتراپی مو قبل از کاشت مو باعث بهبود خونرسانی به سر، همزمان به کاشت مو باعث درمان آدم یا ورم و پس از کاشت مو باعث رشد بهتر فولیکول‌های کاشته شده در سر می‌شود.

با استفاده از روش مزوتراپی مو می‌توانید به درمان فولیکول‌های آسیب دیده بپردازید. توجه داشته باشید در صورت تخریب کامل فولیکول‌ها، روش مزوتراپی تاثیری نخواهد داشت.

برای مشاوره رایگان فرم زیر را پر نمایید.