جوانسازی

تزریق زیبایی

دپارتمان کاشت

هایفوتراپی

لیزر مو زائد

مراقبت جوانسازی

مراقبت تزریق

مراقبت کاشت

اندولیفت چیست؟

اندولیفت چیست؟

از بین رفتن زیبایی پوست در سنین پیری یکی از مشکلاتی است که بسیاری از مردم با آن درگیر بوده و از زمان گذشته تا به امروز روش های مختلفی برای جوان سازی پوست ایجاد شده است. همانطور که می دانید پوست در سنین پیری دچار چین و چروک شده و حجم خود را به علت کاهش کلاژن از دست می دهد. پیدا کردن راه جوان نگه داشتن پوست و حفظ طراوت و شادابی آن موضوعات مهمی است که بسیاری از متخصصین پوست و مو را به خود جذب کرده است. ما در این مقاله قصد داریم به پاسخ سوال اندولیفت چیست؟ بپردازیم و توضیحاتی را درباره این روش جوان سازی پوست ارائه دهیم. با ما تا انتهای این مطلب همراه باشید.

اندولیفت چیست؟

یکی از روش های جوان سازی پوست که امروزه نظر بسیاری از مردم را به خود جلب کرده است روش اندولیفت می باشد. اما اندولیفت چیست؟ این روش در واقع یک روش لیزردرمانی کم تهاجمی است که نتایج مشابهی با جراحی لیفت دارد. این روش مانند جراحی لیفت برای رفع افتادگی پوست، انجام شده و نتیجه آن سفت شدن نواحی تحت درمان می باشد. البته باید این موضوع را در نظر داشته باشید که روش اندولیفت یک روش کم تهاجمی بوده و بر خلاف جراحی لیفت درمان بدون بیهوشی و برش انجام می شود. این روش درمانی می تواند به راحتی و بدون جراحی علاوه بر لیفتینگ پوست به از بین بردن چین و چروک های آن نیز بپردازد.

نحوه عملکرد اندولیفت

این روش درمانی با تابیدن اشعه لیزر به پوست باعث لایه میانی را هدف قرار می گیرد. همانطور که می دانید لیزرهای رفع موهای زائد معمولا فولیکول ها را مورد هدف قرار می دهند و نسبت به تیرگی آن ها حساس می باشند. اما اشعه لیزر دستگاه اندولیفت با طول موج 1470 نانومتر بافت های چربی لایه میانی پوست را هدف گرفته و ایجاد گرمایش باعث از بین رفتن آن ها می شوند. این اشعه همچنین با گرم کردن لایه میانی پوست باعث افزایش خونرسانی به آن در نهایت افزایش کلاژن ها در ناحیه درمان می شود.

نحوه عملکرد اندولیفت
اندولیفت چیست؟

دستگاه اندولیفت

یکی از سوالاتی که ممکن است با آن مواجه شده باشید این است که دستگاه اندولیفت چیست؟ در پاسخ به این سوال باید گفت دستگاهی که در این روش کم تهاجمی جوان سازی پوست مورد استفاده قرار گرفته می شود یک دستگاه لیزر با طول موج 1470 است. پرتو بکار رفته در این این روش درمانی در واقع نوعی پرتو مادون قرمز و یا فروسرخ می باشد. دستگاه لیزر با این طول می تواند تاثیر بسیار زیادی روی آب و چربی های موجود در بافت پوست داشته و به ذوب کردن آن ها بپردازد. این روش درمانی با از بین بردن این چربی می تواند باعث سفت شدن پوست شود. این اشعه لیزر برخلاف لیزر موهای زائد به قسمت عمقی پوست تابیده شده و چربی های این قسمت از بافت پوست را هدف قرار می دهد. نتایج تابیدن لیزر از دستگاه اندولیفت به شرح زیر می باشد:

 • با سرعت بسیار زیادی به از بین بردن چربی ها می پردازد.
 • این اشعه می تواند به درمان افتادگی های کم و ملایم ناحیه گردن، بازو و صورت را درمان کند.
 • این اشعه لیزر وارد لایه میانی پوست شده و با ایجاد گرما باعث افزایش میزان کلاژن ها می شود.
 • اندولیفت با تحریک فعال شدن واکنش های سوخت و سازی در ماتریکس سلولی باعث افزایش زیبایی و طروات پوست می شود.
 • اشعه این دستگاه باعث افزایش خون رسانی به ناحیه درمان می شود.
 • این روش درمانی می تواند حجم پوست را افزایش دهد.
 • استفاده از این روش جوان سازی پوست باعث کانتور و سفید شدن پوست نیز می شود.

بیشتر بخوانید:مزایای لیفت صورت با نخ

ویژگی های اندولیفت

همانطور که پیش از این گفته شد یکی از بهترین روش ها برای جوان سازی پوست استفاده از روش اندولیفت می باشد. این روش با حداقل تهاجم، باعث شده است تا نظر بسیاری از مردم به آن جلب شود. این روش دارای ویژگی های بسیار مهم است که در ادامه به توضیح آن ها خواهیم پرداخت. ویژگی های اندولیفت چیست؟

 1. بدون بیهوشی: همانطور که می دانید یکی از مهم ترین خطرات که بسیاری از جراحی های زیبایی دارند خطرات بیهوشی می باشد. بیهوشی می تواند باعث سکته و حتی در موارد باعث مرگ افراد شود. روش اندولیفت یکی از روش های کم تهاجمی بوده و بدون بیهوشی انجام می شود.
 2. کوتاه بودن زمان درمان: از مهم ترین ویژگی های این روش درمانی کوتاه بودن زمان درمان می باشد. بیشتر جراحی های لیفت صورت معمولا بین 1 تا 5 ساعت زمان نیاز داشته و شما برای جراحی باید از صبح در بیمارستان بستری شوید. در صورتی که این روش کم تهاجمی نهایتا یک ساعت زمان می برد و نیازی به بستری ندارد.
 3. کم بودن عوارض: اگر بگوییم یک روش زیباسازی و جوان سازی دارای هیچگونه عوارضی نیست کاملا اشتباه است. تمام روش های درمانی در این زمینه دارای عوارض مخصوص به خود هستند اما روش اندولیفت دارای عوارض کمتری نسبت به روش جراحی می باشد.
 4. برگشت پذیر بودن: یکی دیگر از ویژگی های این روش درمانی برگشت پذیر بودن آن می باشد. بیشتر روش های تهاجمی برگشت پذیر نبوده و اگر پس از عمل از صورت خود ناراضی باشید امکان ترمیم آن نیز غیرممکن است اما روش اندولیفت برگشت پذیر می باشد.
 5. نقاهت کوتاه: دوره نقاهت در جراحی لیفت صورت بسیار طولانی بوده و بسیاری از افراد حتی تا ماه ها نمی توانند به زندگی عادی بازگردند. یکی از ویژگی های این روش غیرتهاجمی کوتاه بودن دوران نقاهت آن می باشد و شما می توانید دو روز پس از لیزردرمانی به زندگی روزمره خود برگردید.
ویژگی های اندولیفت
اندولیفت چیست؟

کاربردهای اندولیفت چیست؟

همانطور که در ابتدای مطلب نیز گفتیم امروزه روش های بسیاری برای از بین بردن چین و چروک های پوست و رفع افتادگی آن ایجاد شده است اما یکی از بهترین آن روش اندولیفت می باشد. اما کاربردهای اندولیفت چیست؟ در پاسخ به این سوال باید گفت این روش درمانی دارای کاربردهای بسیاری است که به شرح زیر می باشند:

 • این روش درمانی برای آقایان و خانم ها قابل استفاده می باشد.
 • این روش کم تهاجمی بییشتر برای لیفت پوست صورت و گردن مورد استفاده قرار می گیرد اما می توان از آن برای نقاط دیگر بدن مانند لیفت پوست دور ناف، داخل ران، بازو، زانو، مچ پا، باسن، لگن و… استفاده کرد.
 • این روش درمانی قابل ترکیب با دیگر روش های درمانی مانند هایفوتراپی می باشد.
 • این روش درمانی دارای امنیت بالایی بوده و می توان از آن برای رفع افتادگی پلک و از بین بردن چین و چروک های گوشه چشم استفاده کرد.

مزایای اندولیفت

با توجه به توضیحات داده شده ممکن است با این سوال مواجه شده باشید که مزایای اندولیفت چیست؟ در پاسخ به این سوال باید گفت این روش کم تهاجمی دارای مزایای بسیاری است که در ادامه به توضیح مهم ترین آن ها خواهیم پرداخت:

 • این روش بدون هیچگونه برش و زخمی انجام می شود.
 • امنیت بالا و کم بودن عوارض آن باعث شده تا بیشتر مردم به استفاده از این روش جوان سازی بپردازند.
 • اندولیفت تنها در یک جلسه قابل انجام می باشد و نیازی به چند جلسه درمان ندارد.
 • زمان بهبودی پس از عمل بسیار کمتر از دیگر روش های جوان سازی پوست می باشد.
 • این روش بدون خونریزی و ایجاد خونمردگی انجام می شود.
 • دقت بالای این روش باعث شده تا بیشتر مردم از این روش درمانی رضایت کافی را داشته باشند.

برای مشاوره رایگان فرم زیر را پر نمایید.