جوانسازی

تزریق زیبایی

دپارتمان کاشت

هایفوتراپی

لیزر مو زائد

مراقبت جوانسازی

مراقبت تزریق

مراقبت کاشت

درباره ما

درباره بهدیس کلینیک

با مجوز رسمی وزارت بهداشت به شماره 253719-3

در بهدیس کلینیک کلیه فعالیت ها در زمینه پوست و مو به صورت حرفه ای و بر اساس متد روز دنیا انجام می شود بهدیس متعهد می شود تمام مواد و تجهیزات استفاده شده اصل بوده دارای ضمانت های کافی می باشد.

کلینیک زیبایی بهدیس

کلینیک زیبایی بهدیس واقع در ظفر با بیش از 10 سال سابقه کاری، مجهز به بروزترین دستگاه های دنیا و عملکرد مجرب ترین متخصصین به همراه بهترین دستیاران در حوزه خدمات ارائه شده در کلینیک آماده به خدمت رسانی به شما عزیزان می‌باشد.

لیست برخی خدمات در کلینیک زیبایی بهدیس

لیزر فوتونا

دستگاه فوتونا از دو طول موج لیزر اربیوم و ان دی یگ استفاده می‌کند.موج اول باعث از بین برردن لک های سطحی پوست و اسکار آکنه ها از جمله ردبخیه شده و با گرمای طول موج ان دی یگ به کلاژن سازی پوست منجر می‌شود.

جالپرو مزوژل

جالپرو مزوژل باهدف جوان سازی و آبرسانی به پوست در نواحی دور لب،دور چشم،دور گردن و پیشانی بدون محدودیت سنی تزریق می‌شود.این ژل در دو دسته کلاسیک برای حفظ زیبایی طبیعی و دسته حجم دهنده تقسیم می‌شود.

پروفایلو

تزریق پروفایلو بدون هیچ حجم دهی به صورت،در پنج نقطه‌ی لیفت در دو طرف صورت به منظور تحریک الاستین سازی و کلاژن سازی انجام می‌شود.نتیجه این تزریق به علت نفوذ و انتشار بالا، لیفت،آبرسانی و شفافیت پوست می‌باشد.

بلفارو پلاستی

جراحی بلفاروپلاستی یک جراحی بدون درد و بیهوشی با تورم کم می‌باشد.به منظور بهبود ظاهر پلک،زیبا سازی نواحی پیرامون چشم و در مواردی برای اصلاح مشکلات عملکردی پلک، برای هردو پلک بالا و پایین و یا یکی از آنها انجام می‌شود.

لیزر هلیوس3

لیزرهلیوس3 با قابلیت ازبین بردن تاتوهای تیره به عنوان برترین کیوسوئیچ شناخته شده است.پاک شدن کامل تاتو توسط این دستگاه در هر نقطه از بدن و یا صورت با تعداد جلسات کم و تاثیرگذار اتفاق می‌افتد.از دیگر قابلیت‌های این لیزر، پیلینگ هالیوودی است.

کاشت مو و ابرو

این دو جراحی به جهت جوان سازی و زیبایی با کاشت فولیکول های موهای نقاط دیگر بدن کاندید،در سر یا ابرو انجام می‌شوند.این دو جراحی در هر شرایط قابل انجام است و فرقی نمی‌کند کاندید این جراحی در اثر ارث و یا ریزش به علت های مختلف موهای این نواحی را از دست داده باشد.

ویژگی های بهدیس کلینیک

صورت و بدن شما مهم ترین چیز در زندگی شما هستند. آن را به متخصصین کلینیک زیبایی بهدیس بسپارید.

علاوه بر تخصص در زمینه خدمات یک کلینیک، وجود دستگاه های بروز در کلینیک منتخب شما الزامیست.بهدیس کلینیک به تمامی دستگاه های روز دنیا مجهز است.

بهداشت در کلینیک زیبایی بسیار حائز اهمیت است.رعایت بهداشت در کلینیک زیبایی بهدیس یکی از مهمترین وظایف است.

بهدیس کلینیک با مجوز رسمی وزارت بهداشت به شماره 253719-3 مشغول بکار است.

برای ارائه خدمات عالی به شما مشتریان عزیز بهدیس کلینیک همواره سعی دارد بهترین و کاربلد ترین پرسنل را گل چین کرده تا خدمات بهتری به شما عزیزان ارائه دهد.

تمامی خدماتی که در کلینیک زیبایی بهدیس ارائه میشوند قبل از ارائه بطور کامل به شما توضیح داده می‌شوند تا شما عزیزان با آگاهی کامل ازین خدمات بهره ببرید.