جوانسازی

تزریق زیبایی

دپارتمان کاشت

هایفوتراپی

لیزر مو زائد

مراقبت جوانسازی

مراقبت تزریق

مراقبت کاشت

مراکز هایفوتراپی در تهران

هایفوتراپی

افزایش سن مشکلات بسیاری را برای انسان به همراه دارد. یکی از مهمترین مشکلاتی که انسان در سنین پیری با آن مواجه می‌شود، چین و چروک روی پوست می‌باشد. پوست همیشه با شادابی دوران جوانی نیست و در سنین پیری با مشکل افتادگی و از دست رفتن خاصیت ارتجاعی مواجه می‌شود. پزشکان و متخصصین پوست بر این باورند که پیری پوست یک مشکل گریزناپذیر است و نمی‌توان از آن جلوگیری کرد. اما امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی پزشکان توانسته‌اند روش‌هایی را ابداع کنند که با استفاده از آن‌ها می‌توان پیری پوست را به تعویق انداخت. این روش‌ها که به روش‌های جوانسازی پوست معروف هستند، تأثیر بسیاری در رفع چین و چروک‌های صورت دارند. یکی از روش‌های مدرن جوانسازی پوست روش هایفوتراپی می‌باشد. ما در این مقاله قصد داریم توضیحاتی را درباره مراکز هایفوتراپی در تهران ارائه دهیم. با ما تا انتهای این مطلب همراه باشید.

هایفوتراپی چیست؟

قبل از توضیح درباره مراکز هایفوتراپی در تهران باید بدانید روش هایفوتراپی چیست؟ در پاسخ به این سؤال باید گفت روش هایفوتراپی یک روش غیرتهاجمی و بی خطر برای جوانسازی پوست است که تأثیر بسیاری در رفع چین و چروک‌های صورت دارد. در این روش بی نظیر پزشکان با استفاده از امواج فراصوت به رفع مشکلات پوستی می‌پردازند. در طول این روش امواج فراصوت به صورت متمرکز در محل درمان منتشر می‌شوند.

این امواج روی پوست منتشر شده و به لایه میانی پوست وارد می‌شوند. توجه داشته باشید که روش هایفوتراپی شباهت بسیاری به سونوگرافی دارد. امواج فراصوت در این روش توسط دستگاه مخصوصی تولید می‌شوند. پس از وارد شدن این امواج به لایه میانی پوست، گرمادهی آغاز می‌شود. گرم شدن لایه میانی پوست باعث تحریک سلول‌های کلاژنساز در این لایه می‌شود.

کلاژن یک ماده اساسی در ساختار پوست است که جوانی و شادابی آن را رقم می زند. افزایش کلاژنسازی در این روش، مشکلات پوستی را برطرف می‌کند. کلاژن در واقع باعث استحکام و رفع شلی پوست شده و در نهایت چین و چروک‌های پوست را برطرف می‌کند. روش هایفوتراپی نتایجی مشابه با جراحی لیفت دارد. با این تفاوت که بدون درد و خونریزی انجام می‌شود.

هایفوتراپی چیست؟

کاندیدای مناسب از نظر مراکز هایفوتراپی در تهران

یکی از مهمترین سوالاتی که ممکن است برای شما ایجاد شود این است که کاندیدای مناسب روش هایفوتراپی از نظر مراکز هایفوتراپی در تهران چه افرادی هستند؟ به صورت کلی مراکز معتبر هایفوتراپی با در نظر گرفتن برخی ویژگی‌ها به انتخاب کاندیدای مناسب برای این روش می‌پردازند. در صورتی که کاندیدای مناسبی برای این روش نباشید، احتمال عدم دریافت نتیجه و یا افزایش عوارض برای شما بسیار زیاد است. بهترین کاندیدا برای استفاده از هایفوتراپی افراد بین 30 تا 70 سال هستند.

این روش بی نظیر تأثیر بسیاری در رفع شلی پوست و به تأخیر انداختن روند پیری دارد. البته این روش تأثیر بسیاری در پیشگیری از پیری پوست داشته و افرادی که بالای 25 سال هستند نیز می‌توانند از آن استفاده کنند. به طور کلی اگر در محل درمان عفونت، زخم و یا آکنه ندارید، می‌توانید از این روش بی نظیر استفاده کنید. افرادی که چین و چروک‌های عمیقی دارند، بهتر است از این روش استفاده نکنند. روش هایفوتراپی یک روش مکمل برای جراحی‌های زیبایی نیز به حساب می‌آید.

بیشتر بخوانید: کلینیک هایفوتراپی در تهران

کاربرد هایفوتراپی 

با توجه به توضیحات داده شده، تهران به عنوان پایتخت مراکز درمانی بسیاری دارد. مراکز هایفوتراپی در تهران از روش هایفوتراپی با کاربردهای بسیاری استفاده می‌کند. روش هایفوتراپی یک جایگزین بسیار مناسب برای جراحی لیفت صورت است و می‌توان از آن بدون نگرانی استفاده کرد. به طور کلی کاربردهای هایفوتراپی که در بهترین مراکز تهران مورد استفاده قرار می‌گیرد به شرح زیر می‌باشند:

 • این روش تأثیر بسیاری در کاهش چین و چروک صورت دارد.
 • شلی پوست در مناطق مختلف صورت و بدن از جمله گردن و غبغب را برطرف می‌کند.
 • با استفاده از این روش شما می‌توانید به لیفت ابرو، چشم و گونه‌ها بپردازید.
 • روش هایفوتراپی یک روش بی نظیر برای بهبود وضعیت چانه می‌باشد.
 • هایفوتراپی باعث سفت و صاف شدن پوست می‌شود.
 • با استفاده از این روش می‌توانید به لیفت دکلته و گردن بپردازید.
 • هایفوتراپی یک گزینه مناسب برای اصلاح طرح لبخند می‌باشد.

یکی از مهمترین ویژگی‌های هایفوتراپی این است که برای تمامی رنگ‌های پوست قابل استفاده می‌باشد.

کاربرد هایفوتراپی 

مزایای درمان در مراکز هایفوتراپی تهران

انجام هایفوتراپی در مراکز هایفوتراپی در تهران می‌تواند تأثیر بسیاری در نتایج درمان داشته باشد. به طور کلی روش هایفوتراپی دارای مزایای بسیاری است که در صورت انجام آن در یک مرکز معتبر شما می‌توانید از مزایای آن استفاده کنید. مزایای هایفوتراپی به صورت زیر هستند:

 • با هایفوتراپی با تعداد جلسات کم می‌توانید با نتایج مناسبی برسید. در طول 1 تا 3 جلسه می‌توانید نتایج درمان را مشاهده کنید.
 • روش هایفوتراپی دارای ماندگاری بسیار مناسبی می‌باشد. ماندگاری این روش بین یک تا دو سال است.
 • جلسه درمان هایفوتراپی نسبت به روش‌های دیگر بسیار کوتاه می‌باشد. این روش در مدت زمان 30 تا 90 دقیقه به رفع مشکلات پوستی می‌پردازد. این زمان به وسعت محل درمان بستگی دارد.
 • یکی از مزایای مهم این روش غیرتهاجمی بودن آن می‌باشد. در این روش بیمار دوران نقاهت بسیار کوتاهی را تجربه خواهد کرد.
 • روش هایفوتراپی بدون تزریق و برش انجام می‌شود.
 • غیرتهاجمی بودن این روش باعث می‌شود تا هیچگونه خونریزی، درد و پانسمانی در این روش انجام نشود.
 • روش هایفوتراپی را می‌توان یک روش بسیار مناسب برای افزایش ماندگاری جراحی‌های زیبایی دانست.
 • این روش قابلیت استفاده همزمان با دیگر روش‌های زیبایی مانند میکرونیدلینگ را دارا می‌باشد.
 • هزینه روش هایفوتراپی نسبت به روش‌های جراحی بسیار پاییین تر می‌باشد.

بیشتر بخوانید: پروفایلو بهتر است یا هایفو

مراحل درمان در مراکز هایفوتراپی

یکی از مهمترین مسائلی که درباره مراکز هایفوتراپی در تهران حائز اهمیت است، نحوه انجام هایفوتراپی می‌باشد. در این مراکز پزشکان معمولاً طبق مراحل زیر به انجام هایفوتراپی می‌پردازند:

 • در اولین مرحله از درمان پزشک یا تکنسین محل درمان را تمیز می‌کند.
 • در مرحله بعدی ممکن است پزشک به استفاده از کرم بی حسی موضعی بپردازد. استفاده از بی حسی موضعی به آستانه دردناکی بیمار بستگی دارد.
 • سپس پزشک با استفاده از ژل مخصوصی محل درمان را می‌پوشاند. این ژل مخصوص شباهت بسیاری به ژل لوبریکانتی که در سونوگرافی استفاده می‌شود، دارد.
 • در مرحله بعدی دستگاه هایفوتراپی را روی پوست بیمار قرار می‌دهند و درمان آغاز می‌شود.
 • پزشک می‌تواند با نگاه کردن به مانیتور دستگاه به تنظیم امواج فراصوت بپردازد.
 • امواج فراصوت در طول هایفوتراپی به صورت پالس‌های کوتاه به محل درمان ارسال می‌شوند.
 • پس از اتمام درمان، دستگاه از روی پوست برداشته می‌شود.
 • در طول این درمان ممکن است احساس گرمای خفیف و یا سوزن سوزن شدن محل درمان را تجربه کنید.

مراحل درمان در مراکز هایفوتراپی

خصوصیات مراکز هایفوتراپی در تهران

طبق نظر متخصصین بهترین مراکز هایفوتراپی در تهران دارای خصوصیاتی هستند که در صورت آگاهی از آن‌ها می‌توانید به انتخاب بهترین مرکز بپردازید. این خصوصیات به شرح زیر می‌باشند:

 1. اولین و مهمترین ویژگی مراکز معتبر هایفوتراپی در تهران مجوزدار بودن می‌باشد. مراکز معتبر با رعایت استانداردهایی از وزارت بهداشت مجوز دریافت می‌کنند. برای پی بردن به مجوزدار بودن یک مرکز باید به مرکز مورد نظر مراجعه کنید.
 2. مراکز معتبر هایفوتراپی زیر نظر پزشک متخصص فعالیت می‌کنند. در واقع یکی از استانداردهای وزارت بهداشت برای صدور مجوز، فعالیت زیر نظر پزشک متخصص است.
 3. مراکز معتبر باید با استفاده از وسایل یکبار مصرف و ضدعفونی کردن دستگاه‌ها به رعایت بهداشت بپردازند. این موضوع دارای اهمیت بسیار زیادی از نظر وزارت بهداشت است.
 4. مراکز معتبر باید از پزشکان و متخصصین با تجربه استفاده کند. پزشکان کم تجربه می‌توانند تأثیر بسیاری در افزایش عوارض و عدم نتیجه بخشی درمان داشته باشند.

برای مشاوره رایگان فرم زیر را پر نمایید.