جوانسازی

تزریق زیبایی

دپارتمان کاشت

هایفوتراپی

لیزر مو زائد

مراقبت جوانسازی

مراقبت تزریق

مراقبت کاشت

بهترین مرکز هایفو در تهران

بهترین مرکز هایفو در تهران

یکی از مهمترین ارگان‌های بدن در زیبایی، پوست می‌باشد. پوست انسان یک ارگان وسیع در ظاهر است که بروز هرگونه مشکل در آن می‌تواند باعث کاهش زیبایی افراد شود. یکی از مهمترین مشکلاتی که افراد با آن مواجه می‌شوند پیری پوست می‌باشد. پوست انسان همیشه به تازگی و شادابی دوران جوانی باقی نمانده و در سنین پیری با مشکلاتی مواجه می‌شود. کاهش موادی مانند کلاژن در سنین پیری باعث افتادگی پوست در نقاط مختلف و ایجاد چین و چروک‌هایی روی آن می‌شود. پزشکان برای کاهش این چین و چروک‌ها روش‌هایی را ابداع کرده‌اند که به آن‌ها روش‌های جوانسازی پوست گفته می‌شود. گرچه پیری پوست گریزناپذیر است اما با روش‌های جوانسازی پوست می‌توان آن را برای مدتی به تعویق انداخت. یکی از این روش‌ها روش هایفوتراپی می‌باشد. ما در این مقاله قصد داریم توضیحاتی را درباره بهترین مرکز هایفو در تهران ارائه دهیم. با ما تا انتهای این مطلب همراه باشید.

هایفوتراپی در تهران

پیش از آنکه به توضیح بهترین مرکز هایفو در تهران بپردازیم، باید بدانید هایفوتراپی چیست؟ در پاسخ به این سؤال باید گفت روش هایفو یکی از روش‌های غیرتهاجمی جوانسازی پوست است که در آن از امواج فراصوت استفاده می‌شود. این روش را می‌توان یکی از ایمن‌ترین روش‌های جوانسازی پوست دانست که هیچگونه عوارض خطرناکی را برای بیمار به همراه ندارد.

در این روش پزشکان با انتشار امواج متمرکز شده فراصوت روی پوست، باعث گرمادهی به لایه میانی پوست می‌شوند. این گرمادهی باعث تحریک سلول‌های کلاژن ساز در لایه میانی پوست و در نهایت سفت شدن و رفع چین و چروک‌های آن می‌شود. از مهمترین مزایای این روش می‌توان به عدم نیاز به مراقبت‌های سخت بعد از انجام این روش اشاره کرد. دوران نقاهت در این روش کوتاه بوده و افراد پس از درمان می‌توانند به زندگی روزمره خود بازگردند. از عواملی که باعث اثربخشی بهتر این درمان می‌شوند می‌توانند به موارد زیر اشاره کرد:

 • ابزار و دستگاه‌های بکار رفته در کلینیک
 • استفاده از پروتکل‌ها و استانداردهای لازم برای انجام درمان
 • اعتبار مرکز درمانی و استفاده از تیم پزشکی حرفه‌ای
 • ویژگی‌های شخص متقاضی برای استفاده از روش هایفوتراپی

هایفوتراپی در تهران

ویژگی‌های بهترین مرکز هایفو در تهران

یکی از مهمترین سوالاتی که ممکن است برای شما ایجاد شود این است که چگونه باید به انتخاب بهترین مرکز هایفو در تهران بپردازیم؟ در پاسخ به این سؤال باید گفت برای انتخاب بهترین مرکز باید ابتدا با ویژگی‌های یک مرکز معتبر آشنایی داشته باشید. می دانید که تهران به عنوان پایتخت دارای مراکز درمانی مختلفی می‌باشد. مراکز هایفوتراپی بسیاری در شهر تهران وجود دارند که شاید انتخاب در میان آن‌ها کار سختی به نظر برسد.

اما شما می‌توانید با تهیه یک لیست از مراکز معتبر به این مراکز مراجعه کرده و از خدمات هایفوتراپی آن استفاده کنید. توجه داشته باشید که برای تهیه این لیست باید به خوبی با ویژگی‌های کلینیک‌های معتبر آشنایی داشته باشید. در ادامه مطلب به توضیح برخی از ویژگی‌های مهم در انتخاب بهترین مرکز هایفو خواهیم پرداخت.

بیشتر بخوانید: بهترین کلینیک هایفوتراپی در تهران

بهترین مرکز هایفو در تهران دارای مجوز است

یکی از مهمترین ویژگی‌های بهترین مرکز هایفو در تهران مجوزدار بودن آن می‌باشد. توجه داشته باشید که وزارت بهداشت برای رعایت برخی از استانداردها برای مراکز معتبر مجوز رسمی صادر می‌کند. با اینکه روش هایفوتراپی یک روش غیرتهاجمی محسوب می‌شود اما این روش نیاز به تجربه و تخصص کافی در این زمینه دارد.

در این روش پزشک باید تخصص کافی را درباره این روش داشته و دوره‌های آموزشی استفاده از دستگاه هایفوتراپی را گذرانده باشد. در صورتی که مرکز دارای مجوز نباشد، شما نمی‌توانید برای درمان به آن اعتماد کنید. مراکزی که دارای مجوز هستند حداقل استانداردهای لازم برای اعتماد مراجعین را دارا می‌باشند.

برای آنکه از مجوزدار بودن یک مرکز آگاه شوید، می‌توانید به مرکز مراجعه کنید. طبق قانون وزارت بهداشت مجوز صادر شده باید در معرض دید عموم قرار گرفته شود. داشتن مجوز اولین قدم برای اعتماد به یک مرکز می‌باشد.

بهترین مرکز هایفو در تهران دارای مجوز است

حضور پزشک متخصص در بهترین مرکز هایفو

دومین ویژگی مهم بهترین مرکز هایفو در تهران حضور پزشک متخصص است. طبق قانون وزارت بهداشت کلیه فعالیت‌های کلینیک باید زیر نظر پزشک متخصص باشد. در صورتی که یک مرکز زیر نظر پزشک عمومی فعالیت کند، باید به مجوز آن شک کنید. تمامی مراحل هایفوتراپی شامل مشاوره، معاینه و انجام درمان باید زیر نظر پزشک متخصص انجام شود. می دانید که هیچکس به غیر از پزشک متخصص پوست نمی‌تواند اطلاعات دقیقی را از پوست شما دریافت کرده و مشاوره صحیحی به شما ارائه دهد.

با اینکه روش هایفوتراپی یک روش غیرتهاجمی است، نیازمند تجربه و دانش کافی درباره آناتومی منطقه تحت درمان می‌باشد. بنابراین پزشک متخصص باید در تمامی مراحل در محل حضور داشته و اپراتور با مشورت او به انجام درمان بپردازد. به صورت کلی دستگاه‌های هایفوتراپی به دو دسته خانگی و بالینی تقسیم می‌شود.

دستگاه‌های خانگی معمولاً در آرایشگاه‌ها مورد استفاده قرار گرفته می‌شود اما مجوز استفاده از دستگاه‌های بالینی تنها به کلینیک‌های زیبایی اختصاص دارد. تعداد جلسات استفاده از هایفوتراپی 6 ماه یکبار است. اگر مرکزی از شما خواست تا هر دو هفته یا یک ماه یکبار برای هایفوتراپی به مرکز مراجعه کنید، از دستگاه بالینی استفاده نمی‌کند.

بیشتر بخوانید: هایفوتراپی، جوانسازی و لیفت صورت

مزایای حضور پزشک متخصص در مرکز هایفو

یکی از مهمترین سوالاتی که ممکن است برای شما ایجاد شود این است که چرا پزشک متخصص باید در بهترین مرکز هایفو در تهران حضور داشته باشد؟ در پاسخ به این سؤال باید گفت به طور کلی حضور پزشک متخصص می‌تواند تأثیر بسیاری در نتیجه درمان داشته باشد. اما طبق نظر متخصصین مزایای حضور پزشک در مرکز به شرح زیر می‌باشد:

 1. حضور پزشک متخصص می‌تواند تأثیر بسیاری در درمان داشته باشد. پزشکان متخصص و حرفه‌ای می‌دانند چه زمانی نباید از هایفوتراپی استفاده کنند. پزشک متخصص با بررسی بیمار به این موضوع پی می‌برد که بیمار کاندیدای مناسبی برای هایفو هست یا خیر. او با بررسی سلامت عمومی، عفونت‌های پوستی و میزان افتادگی پوست به بررسی این موضوع می‌پردازد.
 2. روش هایفوتراپی هزینه بسیار زیادی داشته و علت آن این است که این درمان نتایجی مانند لیفت صورت را برای شما به همراه دارد. با این تفاوت که روش هایفوتراپی یک روش غیرتهاجمی است. حضور پزشک متخصص باعث می‌شود تا شما بهترین نتیجه را از درمان دریافت کنید.
 3. یکی دیگر از تاثیرات حضور پزشک در مرکز هایفو، تأثیر آن روی نتایج است. زمانی که پزشک دارای مهارت و تخصص کافی در زمینه هایفوتراپی باشد، درمان نتایج مطلوبی را به همراه خواهد داشت. پزشکان حرفه‌ای از تکنیک‌هایی استفاده می‌کنند که منحصر به فرد خودشان بوده و حاصل سال‌ها تجربه در این زمینه می‌باشد.

مزایای حضور پزشک متخصص در مرکز هایفو

نکات مهم بهترین مرکز هایفو در تهران

با توجه به توضیحاتی که داده شد نکات بسیار مهمی هستند که یک مرکز را به بهترین مرکز هایفو در تهران تبدیل می‌کنند. رعایت این نکات در مراکز باعث افزایش اعتبار آن‌ها می‌شود. این نکات به شرح زیر هستند:

 • بهترین مراکز هایفو دارای بهترین دستگاه‌ها برای درمان هستند. هایفوتراپی با دستگاه‌های مختلفی انجام می‌شود. در یک مرکز حرفه‌ای از بهترین و به روزترین دستگاه‌ها برای جوانسازی پوست استفاده می‌شود.
 • یک مرکز حرفه‌ای با رعایت بهداشت از بروز عفونت و مشکل در بیمار جلوگیری می‌کند. مراکز معتبر از وسایل یکبار مصرف استفاده کرده و به ضدعفونی دائم دستگاه‌ها می‌پردازند.
 • هزینه در کلینیک‌های معتبر منطقی است. با اینکه هایفوتراپی یک روش گران است اما هزینه‌های آن باید معقول باشد.
 • به طور کلی پزشکان و اپراتورهای ماهر دارای هزینه بیشتری هستند. مراجعین باید به این نکته توجه خاصی داشته باشند.

برای مشاوره رایگان فرم زیر را پر نمایید.