جوانسازی

تزریق زیبایی

دپارتمان کاشت

هایفوتراپی

لیزر مو زائد

مراقبت جوانسازی

مراقبت تزریق

مراقبت کاشت

اثر پروفایلو

اثر پروفایلو

شاید مراقبت از پوست از روش‌های بسیار مناسب برای جلوگیری از پیری پوست باشد اما اگر شما در زمان مناسب این مراقبت‌ها را رعایت نکرده باشید چه؟ اگر شما زمانی متوجه پیری پوست شده باشید که علائم پیری پوست روی صورت شما نمایان شده است، آیا مراقبت‌ها مؤثر است؟ در پاسخ به این سؤال باید گفت پزشکان راه حل‌های زیادی را برای جوانسازی پوست ایجاد کرده‌اند که یکی از بهترین آن‌ها تزریق ژل می‌باشد. با استفاده از این روش شما می‌توانید پیری پوست را به تأخیر انداخته و باعث افزایش شادابی آن شوید. یکی از بهترین ژل‌هایی که به پوست تزریق می‌شوند، ژل پروفایلو می‌باشد. ما در این مقاله قصد داریم توضیحاتی را درباره این ژل و اثر پروفایلو بر نقاط مختلف بدن ارائه دهیم. با ما تا انتهای این مطلب همراه باشید.

پروفایلو چیست؟

یکی از ژل‌هایی که توجه بسیاری از مردم به آن جلب شده است ژل پروفایلو می‌باشد. این ژل که بیشتر برای تزریق در صورت و برجسته سازی نقاط مختلف آن مورد استفاده قرار می‌گیرد، از هیالورونیک اسید ساخته شده است. هیالورونیک اسید یک ماده طبیعی در ساختار پوست انسان است که باعث آبرسانی و افزایش رطوبت پوست می‌شود. ژل پروفایلو به علت مواد طبیعی به راحتی به پوست و چربی ترکیب شده و به رفع مشکلات و آسیب‌های پوستی می‌پردازد. اثر پروفایلو بر پوست صورت باعث شده است تا بسیاری از مردم به استفاده از آن روی آورده و این روش به یکی از محبوب‌ترین روش‌های جوانسازی تبدیل شود. ژل پروفایلو قابل استفاده در نقاط حساس صورت بوده و شما می‌توانید با استفاده از آن مشکلات پوست را به صورت طبیعی و بی خطر برطرف کنید.

پروفایلو چیست؟
اثر پروفایلو

اثر پروفایلو برای افراد مختلف

یکی از مهم‌ترین سوالاتی که ممکن است برای شما ایجاد شود این است که اثر پروفایلو برای افراد مختلف به چه صورت است؟ در پاسخ به این سؤال باید گفت پیش از آن که از این روش بی نظیر استفاده کنید باید بدانید آیا کاندیدای مناسبی برای استفاده از ژل پروفایلو هستید یا خیر؟ با توجه به نظر متخصصین در این زمینه روش تزریق ژل پروفایلو محدودیت سنی ندارد اما بهتر است تا قبل از 30 سالگی از این روش استفاده نکنید. به گفته پزشکان افراد بهتر است تا بروز اولین علائم پیری از تزریق ژل پرفایلو استفاده نکنند. البته اگر قصد دارید از این ژل برای حجم دهی و رفع نقص صورت خود استفاده کنید، تزریق آن زیر 30 سالگی مانعی ندارد. نکته قابل توجه درباره تزریق پرفایلو این است که اثرگذاری این ژل در افراد مسن بهتر از افراد میانسال و جوان می‌باشد. افرادی که بالای 60 سال هستند با تزریق این ژل می‌توانند به رفع چین و چروک‌های عمیق خود بپردازند.

بیشتر بخوانید: آمپول پروفایلو چیست؟

مزایای پروفایلو

یکی از مهم‌ترین موضوعاتی که باعث شده است بیشتر مردم از روش تزریق ژل پروفایلو استفاده کنند، مزایای بی نظیر این روش نسبت به دیگر روش‌های جوانسازی پوست می‌باشد. یکی از اصلی‌ترین مزایای این روش سرعت اثر پروفایلو بر پوست می‌باشد. شما می‌توانید بلافاصله پس از تزریق پروفایلو نتایج آن را مشاهده کرده و از تاثیرات آن آگاه شوید. البته باید در نظر داشته باشید که نتیجه اصلی بعد از رفع عوارض روی صورت شما نمایان می‌شود. یکی دیگر از مزایای این روش دوره نقاهت کوتاه آن می‌باشد. روش تزریق پروفایلو نیاز به استراحت مطلق و مراقبت پیچیده‌ای نداشته و همین موضوع باعث شده است تا از نظر بسیاری از مردم تزریق پروفایلو بدون دوران نقاهت شناخته شود. شما می‌توانید به راحتی بعد از تزریق به کارهای روزمره خود بپردازید. در آخر مهم‌ترین مزیت این روش بی خطر بودن آن می‌باشد. پروفایلو از هیالورونیک اسید تشکیل شده است. این ماده به صورت طبیعی در پوست وجود داشته و بدن انسان هیچ واکنش بدی به آن نشان نخواهد داد. بنابراین شما می‌توانید بدون دغدغه از این روش برای جوانسازی پوست خود بهره ببرید.

مزایای پروفایلو
اثر پروفایلو

عوارض پروفایلو

با اینکه روش تزریق ژل پروفایلو از نظر بسیاری از متخصصین یک روش امن و بی خطر است اما نمی‌توان گفت این روش عوارض ندارد. بدون شک هر روش جوانسازی پوست دارای مزایا و عوارض خاص خود می‌باشد. ژل پروفایلو نیز ممکن است با عوارضی همراه باشد. برای آن که بتوانید اثر پروفایلو را به صورت کامل مشاهده کنید باید تا از بین رفتن عوارض صبر کنید. در ادامه مطلب به توضیح برخی از عوارض این روش جوانسازی پوست خواهیم پرداخت:

 • قرمزی و التهاب یکی از عوارض طبیعی تزریق پروفایلو است که پس از چند ساعت از بین می‌رود.
 • احساس بی حسی و سوزن سوزن شدن محل تزریق یکی دیگر از عوارض این روش است که به علت استفاده از بی حس کننده در محل تزریق می‌باشد.
 • برخی از افراد ممکن است کمی تورم، کبودی و یا خونمردگی را در محل تزریق تجربه کنند.

توجه داشته باشید که شدت این عوارض در افراد مختلف متفاوت بوده و به عوامل مختلفی از جمله سن، جنس پوست، رعایت یا عدم رعایت مراقبت‌ها، کلینیک زیبایی و مهارت پزشک مؤثر است.

بیشتر بخوانید: پروفایلو اصل و تقلبی

اثر پروفایلو بر نقاط مختلف صورت

ژل پروفایلو از جمله ژل‌های پرکاربرد جوانسازی پوست است که برای نقاط مختلف صورت استفاده می‌شود. البته این نکته را در نظر داشته باشید که نواحی تزریق این ژل توسط کارشناسان مشخص شده و اگر در نقاط ممنوعه تزریق شود، خطرات بسیاری را برای بیمار به همراه دارد. اما اثر پروفایلو بر نقاط مختلف صورت به چه صورت است؟ در ادامه به توضیح نواحی مناسب تزریق پروفایلو و اثر آن بر این نواحی خواهیم پرداخت:

 1. گونه: یکی از نواحی مناسب برای تزریق ژل پروفایلو برآمدگی گونه‌ها می‌باشد. افتادگی پوست در سنین پیری باعث افتادگی گونه و کاهش زیبایی صورت می‌شود. پزشکان با تزریق پروفایلو به این ناحیه باعث افزایش شادابی صورت می‌شوند.
 2. بینی: پایه بینی در سنین پیری دچار مشکل شده و ظاهری ناخوشایند را در چهره افراد ایجاد می‌کند. با تزریق پروفایلو به این ناحیه می‌توانید باعث جوانی صورت شوید.
 3. تراگوس: کمی جلوتر قسمت پایینی لاله گوش تراگوس می‌باشد. پزشکان با تزریق در این ناحیه به حجم دهی به پوست پرداخته و جوانسازی را رقم می‌زنند.
 4. چانه: برخی از افراد در ناحیه چانه دچار نقص هستند. افرادی که چانه آن‌ها نامتقارن است با تزریق پروفایلو می‌توانند به اصلاح این نقص در صورت خود بپردازند.
 5. زاویه فک پایینی: امروزه یکی از معیارهای زیبایی در افراد داشتن زاویه ماندیبولار می‌باشد. این زاویه در قسمت پایینی گوش و فک پایینی قرار دارد. افراد با تزریق ژل پروفایلو به این ناحیه به زیباسازی صورت خود می‌پردازند.
اثر پروفایلو بر نقاط مختلف صورت
اثر پروفایلو

مراقبت‌ها و اثر پروفایلو

پزشکان متخصص بر این باورند که انجام برخی مراقبت‌ها بعد از تزریق پروفایلو علاوه بر کاهش عوارض به افزایش اثر پروفایلو نیز می‌انجامد. در صورتی که به توصیه‌ها و مراقبت‌های پزشک خود عمل کنید می‌توانید نتایج طبیعی‌تر و بهتری را از تزریق پروفایلو دریافت کنید. در ادامه به توضیح برخی از این مراقبت‌ها می‌پردازیم:

 • از هرگونه لمس کردن، فشار دادن و یا ماساژ محل تزریق بپرهیزید.
 • خانم‌هایی که به تزریق پروفایلو می‌پردازند بهتر است از آرایش کردن بعد از تزریق خودداری کنند.
 • پس از تزریق پروفایلو به صورت خود، به مدت چند روز روی صورت خود نخوابید.
 • مصرف هرگونه دخانیات و الکل به مدت یک هفته بعد از تزریق پروفایلو ممنوع است. اینکار باعث افزایش عوارض می‌شود.
 • با استفاده از کمپرس سرد می‌توانید عوارض را کاهش داده و سریع‌تر به نتیجه مطلوب خود برسید.
 • سعی کنید از نور مستقیم خورشید دوری کرده و حتی الامکان هنگام خروج از منزل در طول روز از کرم ضد آفتاب استفاده کنید.

برای مشاوره رایگان فرم زیر را پر نمایید.